آیین نکوداشت چهل سال روابط عمومی بهزیستی استان یزد برگزار شد

آیین نکوداشت چهل سال روابط عمومی بهزیستی استان یزد به منظور تجلیل از پیشکسوتان و مدیران اسبق روابط عمومی این  سازمان در آستانه گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.

مشاور مدیرکل و رئیس روابط عمومی بهزیستی استان یزد در این آیین طی سخنانی گفت: گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی  فرصتی است که یادی بکنیم از کسانیکه در یک زمانی مسئولیتی  بر عهده داشته اند.

زهرا شاه شوازی با اشاره به زحمات مدیران اسبق روابط عمومی بهزیستی گفت: مجموعه روابط عمومی بهزیستی استان یزد حاصل چهل سال زحمات پیشینیان است و ما  امروز برشانه ی پیشینیان ایستاده ایم.

وی افزود: مجموعه روابط عمومی بهزیستی استان یزد قدردان جایگاه فعلی روابط عمومی در این سازمان است و به این نکته توجه خواهد داشت که روزی نسلی خواهد آمد که شاید برشانه ی ما بایستد.

مشاور مدیرکل و رئیس روابط عمومی بهزیستی استان یزد با بیان اینکه سنگ بنای روابط عمومی در بهزیستی خوب بنا شده است، گفت: این سنگ بنا در سال 1360 توسط جعفر مهرانپور پیشکسوت و نخستین روابط عمومی بهزیستی استان یزد گذاشته شد.

گفتنی است؛ در این آیین از جعفر مهرانپور، پیشکسوت و نخستین روابط عمومی بهزیستی استان یزد که از سال 1360 به مدت 15 سال در این عرصه خدمت رسانی کرده است و مدیران اسبق این حوزه آقایان حمید آسوده به مدت 5 سال، علیرضا امین افشار به مدت 10 ماه، محمد علیخانی مهرجردی به مدت 11 ماه، سید محسن فلاح، به مدت 9 سال، داود پاک طینت به مدت 4 سال و سعید کریمی به مدت 9 ماه با اهدا لوح و تندیس تقدیر شد.


تاریخ ثبت :1397/02/23


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه