.:: اداره کل بهزیستی استان یزد ::.-آیین نکوداشت چهل سال روابط عمومی بهزیستی استان یزد برگزار شد

آیین نکوداشت چهل سال روابط عمومی بهزیستی استان یزد برگزار شد

آیین نکوداشت چهل سال روابط عمومی بهزیستی استان یزد به منظور تجلیل از پیشکسوتان و مدیران اسبق روابط عمومی این  سازمان در آستانه گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی برگزار شد.

مشاور مدیرکل و رئیس روابط عمومی بهزیستی استان یزد در این آیین طی سخنانی گفت: گرامیداشت هفته ارتباطات و روابط عمومی  فرصتی است که یادی بکنیم از کسانیکه در یک زمانی مسئولیتی  بر عهده داشته اند.

زهرا شاه شوازی با اشاره به زحمات مدیران اسبق روابط عمومی بهزیستی گفت: مجموعه روابط عمومی بهزیستی استان یزد حاصل چهل سال زحمات پیشینیان است و ما  امروز برشانه ی پیشینیان ایستاده ایم.

وی افزود: مجموعه روابط عمومی بهزیستی استان یزد قدردان جایگاه فعلی روابط عمومی در این سازمان است و به این نکته توجه خواهد داشت که روزی نسلی خواهد آمد که شاید برشانه ی ما بایستد.

مشاور مدیرکل و رئیس روابط عمومی بهزیستی استان یزد با بیان اینکه سنگ بنای روابط عمومی در بهزیستی خوب بنا شده است، گفت: این سنگ بنا در سال 1360 توسط جعفر مهرانپور پیشکسوت و نخستین روابط عمومی بهزیستی استان یزد گذاشته شد.

گفتنی است؛ در این آیین از جعفر مهرانپور، پیشکسوت و نخستین روابط عمومی بهزیستی استان یزد که از سال 1360 به مدت 15 سال در این عرصه خدمت رسانی کرده است و مدیران اسبق این حوزه آقایان حمید آسوده به مدت 5 سال، علیرضا امین افشار به مدت 10 ماه، محمد علیخانی مهرجردی به مدت 11 ماه، سید محسن فلاح، به مدت 9 سال، داود پاک طینت به مدت 4 سال و سعید کریمی به مدت 9 ماه با اهدا لوح و تندیس تقدیر شد.


تاریخ ثبت :1397/02/23


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه