مدیرکل بهزیستی استان یزد در آیین نکوداشت چهل سال روابط عمومی بهزیستی ؛

تحقق مسئولیت اجتماعی بر عهده روابط عمومی است

تحقق ابعاد و اشکال مسئولیت اجتماعی بر عهده روابط عمومی است و این  مهم برای شناساندن مسئولیتهای اجتماعی و اشاعه این نگاه در جامعه است.

مدیرکل بهزیستی استان یزد در آیین نکوداشت چهل سال روابط عمومی بهزیستی با اشاره به شعار هفته روابط عمومی« تفاهم، تعامل و مسئولیت اجتماعی» گفت: مسئولیت اجتماعی نکته بسیار مهمی است که بخش های توانمند جامعه بیایند در ادای وظایف اجتماعی خود همگام و همراه سازمان شوند.

دکتر جلیل عفتی افزود: مسئولیت اجتماعی باعث می شود افراد و بخش ها مختلف نسبت به جامعه ای که در آن زندگی می کنند و حتی نسبت به جهان، خود را مسئول بدانند و در جهت ادای دین خود نسبت به جامعه گام بردارند.

مدیرکل بهزیستی استان یزد با اشاره به حفظ حرمت و جایگاه افرادی که در زمانهای مختلف در عرصه های سازمانی خدمت رسانی کرده اند؛ گفت: چیزی که امروز به ما ارث رسیده ناشی از تلاش و زحمات همه این عزیزان و بزرگواران است و امیدواریم که وارثان خوبی برای این تلاش ها و زحمات باشیم که بخشی از عمر افراد صرف خدمت در آن شده است.

وی با بیان اینکه تنها یاد است که از ما باقی می ماند خطاب به مسئولین روابط عمومی ادارات بهزیستی استان یزد گفت: یک روز نیز همین صحنه امروز برای شما ساخته و یاد می شود.

دکتر عفتی انعکاس خدمات و فعالیتهای بهزیستی را بر عهده روابط عمومی دانست و گفت: روابط عمومی با بهره گیری از ظرفیتهای روز می تواند زحمات و خدمات سازمانی را به اشکال مختلف جهت آگاهی مردم انتقال دهد.

وی روابط عمومی را پل ارتباطی سازمان با مردم دانست و گفت: در بخش های مختلف سازمانی ارتباطات مختلفی با مردم و ارباب رجوع داریم که کلیت این خدمات باید از طریق  روابط عمومی به اطلاع مردم و مسئولین برسد که بتوانند در مسیر کمک کار و همراه ما باشند.

گفتنی است؛ در این آیین از جعفر مهرانپور، پیشکسوت و نخستین روابط عمومی بهزیستی استان یزد که از سال 1360 به مدت 15 سال در این عرصه خدمت رسانی کرده است و مدیران اسبق این حوزه آقایان حمیده آسوده به مدت 5 سال، علیرضا امین افشار به مدت 10 ماه، محمد علیخانی مهرجردی به مدت 11 ماه، سید محسن فلاح، به مدت 9 سال، داود پاک طینت به مدت 4 سال و سعید کریمی به مدت 9 ماه با اهدا لوح و تندیس تقدیر شد.


تاریخ ثبت :1397/02/23


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه