طرح ضيافت مهر رمضان در بهزيستي ميبد اجرا می گردد

همزمان با فرا رسیدن ماه مبارك رمضان طرح ضيافت مهر رمضان در بهزيستي ميبد اجرا می گردد.

طرح ضيافت الهی مهر رمضان همزمان با شروع ماه مبارك رمضان توسط بهزيستي و با حضور دستگاههاي دولتي،مددكاران مراكز خصوصي ودولتی در ميبد اجرا می گردد.

سید محسن فلاح رئیس اداره بهزیستی میبد با بيان اين مطلب گفت : طرح ضيافت مهر رمضان  همه ساله در ماه مبارك رمضان با هدف ديدار با مددجويان، آشنايي مديران دستگاههاي اجرايي با فعاليتهاي بهزيستي، اطلاع از وضعيت زندگي و مشكلات مددجويان و تلاش در راستاي رفع مشكلات آنها اجرا مي شود.

به گفته وي در اجراي اين طرح معلولان، زنان سرپرست خانوار و فرزندان بي سرپرست در اولويت قرار دارند وبا مكاتبات و هماهنگي های صورت گرفته از سوي بهزيستي با مجموعه ادارات شهرستان، مسئولین ارگانهای دولتی در اجرای این طرح همکاری خوبی دارند.

فلاح افزود: دخیل نمودن  ارگانها و کارخانجات جهت تقبل هزینه های افطاری جامعه هدف بهزیستی، برنامه افطاری جهت فرزندان خانه های کودکان و نوجوانان، بازدید از منزل توانخواهان و زنان سرپرست خانوار همراه با مسئولین شهرستان و آشنایی با مشکلات آنها، پوشش خبری برنامه های ضیافت مهر و... از جمله برنامه های اجرایی این ماه خواهد بود.

گفتني است در اين طرح سبد غذايي شامل كالاهايي از جمله برنج ،روغن،قند و شكر و... بين  تعدادی از خانواده های تحت پوشش با همکاری حوزه مشارکتهای مردمی بهزیستی میبد توزیع می گردد.


تاریخ ثبت :1397/02/25


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه