.:: اداره کل بهزیستی استان یزد ::.-جشن مسابقات شکوفه های نور ویژه کودکان مهدهای کودک برگزار گردید

جشن مسابقات شکوفه های نور ویژه کودکان مهدهای کودک برگزار گردید

جشن مسابقات شکوفه های نور ویژه کودکان مهدهای کودک با حضور برندگان از کلاسهای پیش دبستانی مهتاب و بشری و مادران نونهالان برگزار گردید.

در این مراسم قرآنی با شکوه سید محسن فلاح؛ رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد ضمن تشکر از مدیریت پیش دبستانی و مربیان آن ، بیان کرد : آینده کودکان ما در این سنین رقم می خورد و لازم است با توجه به اینکه شخصیت و ایجاد مهارت در این برهه زمانی از زندگی شکل می گیرد ، برای اینکه بچه های ما کمتر دچار آسیب های اجتماعی شوند، در این سنین بر روی آنها سرمایه گذاری و کار شود.
وی افزود: به واقع مهد کودک ها و پیش دبستانی های میبد نسبت به جاهای دیگر، کارشان خوب است و تلاش هم می شود که با استفاده از اساتید حوزه و دانشگاه در حوزه های مختلف هوش اخلاقی و هوش هیجانی کار شود و در خواست می شود که هم بچه ها و هم بزرگسالان در جهت آموختن آنچه در کارگاه ها آموزش داده می شود ، برآیند.
فلاح با اشاره به اینکه ما از مباحث پیشگیری غافل هستیم ،عنوان نمود : آموختن مهارتهای ده گانه زندگی چون ،خود آگاهی ، کنترل خشم ، تفکر خلاق ، حل مسئله ، تصمیم گیری و… مهارتهایی است که هم کودکان و هم بزرگترها لازم است بیاموزند و قطعا اگر این مهارتها را یاد بگیریم در آینده بهتر می توانیم زندگی کنیم .
وی در ادامه خواستار شرکت در کلاسهای مختلفی که اداره بهزیستی در زمینه های تربیت و فرزند پروری برگزار می کند شد، به خصوص در زمینه دانشنامه ازدواج که به رایگان الفبای ازدواج و زندگی را یاد می دهند ، با توجه به اینکه بیشتر طلاقهایی که رخ می دهد به عدم آگاهی، شناخت و عدم انتخاب صحیح در زندگی برمی گردد
در ادامه به برندگان مرحله اول تندیس قرانی و هدیه ای به رسم یاد بود اهدا گردید.
گفتنی است ، در مرحله اول بیش از۱۲۰ نفر از نونهالان در مسابقات شرکت نمودند و۳۰ نفر برتر از ۶ کلاس نونهالان پیش دبستانی به مرحله دوم راه یافتند.


تاریخ ثبت :1397/02/25


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه