جشن مسابقات شکوفه های نور ویژه کودکان مهدهای کودک برگزار گردید

جشن مسابقات شکوفه های نور ویژه کودکان مهدهای کودک با حضور برندگان از کلاسهای پیش دبستانی مهتاب و بشری و مادران نونهالان برگزار گردید.

در این مراسم قرآنی با شکوه سید محسن فلاح؛ رئیس اداره بهزیستی شهرستان میبد ضمن تشکر از مدیریت پیش دبستانی و مربیان آن ، بیان کرد : آینده کودکان ما در این سنین رقم می خورد و لازم است با توجه به اینکه شخصیت و ایجاد مهارت در این برهه زمانی از زندگی شکل می گیرد ، برای اینکه بچه های ما کمتر دچار آسیب های اجتماعی شوند، در این سنین بر روی آنها سرمایه گذاری و کار شود.
وی افزود: به واقع مهد کودک ها و پیش دبستانی های میبد نسبت به جاهای دیگر، کارشان خوب است و تلاش هم می شود که با استفاده از اساتید حوزه و دانشگاه در حوزه های مختلف هوش اخلاقی و هوش هیجانی کار شود و در خواست می شود که هم بچه ها و هم بزرگسالان در جهت آموختن آنچه در کارگاه ها آموزش داده می شود ، برآیند.
فلاح با اشاره به اینکه ما از مباحث پیشگیری غافل هستیم ،عنوان نمود : آموختن مهارتهای ده گانه زندگی چون ،خود آگاهی ، کنترل خشم ، تفکر خلاق ، حل مسئله ، تصمیم گیری و… مهارتهایی است که هم کودکان و هم بزرگترها لازم است بیاموزند و قطعا اگر این مهارتها را یاد بگیریم در آینده بهتر می توانیم زندگی کنیم .
وی در ادامه خواستار شرکت در کلاسهای مختلفی که اداره بهزیستی در زمینه های تربیت و فرزند پروری برگزار می کند شد، به خصوص در زمینه دانشنامه ازدواج که به رایگان الفبای ازدواج و زندگی را یاد می دهند ، با توجه به اینکه بیشتر طلاقهایی که رخ می دهد به عدم آگاهی، شناخت و عدم انتخاب صحیح در زندگی برمی گردد
در ادامه به برندگان مرحله اول تندیس قرانی و هدیه ای به رسم یاد بود اهدا گردید.
گفتنی است ، در مرحله اول بیش از۱۲۰ نفر از نونهالان در مسابقات شرکت نمودند و۳۰ نفر برتر از ۶ کلاس نونهالان پیش دبستانی به مرحله دوم راه یافتند.


تاریخ ثبت :1397/02/25


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه