مدیرکل بهزیستی استان یزد در نخستین جشنواره پایگاههای سلامت اجتماعی؛

رویکرد بهزیستی استفاده از ظرفیتهای مردمی است

رویکرد بهزیستی در همه موضوعات متوجه این سازمان؛ استفاده از توانمندیها و ظرفیتهای مردمی است.
مدیرکل بهزیستی استان یزد با بیان این مطلب در نخستین جشنواره پایگاههای سلامت اجتماعی گفت: بهزیستی با توجه به محوریتی که در بحث سلامت اجتماعی داشته است رویکرد اصلی خود را استفاده از ظرفیتهای مردم با گسترش پایگاههای سلامت اجتماعی در بخش های مختلف قرار داده است.
جلیل عفتی انسجام بخشیدن و بسترسازی برای مشارکت مردم را وظیفه بهزیستی دانست و اظهار داشت: امروز ما شاهد مشارکت بسیار خوب پایگاههای سلامت اجتماعی هستیم.
وی با بیان اینکه ظرفیتهای بسیار زیادی از پایگاههای سلامت اجتماعی در استان یزد وجود دارد گفت: هنوز هم این امکان و شرایط وجود دارد که پایگاههای سلامت اجتماعی را توسعه دهیم.
مدیرکل بهزیستی استان یزد با اشاره به تفاهم نامه فیمابین بهزیستی و تعاون روستایی استان یزد گفت: بر اساس این تفاهم نامه در نظر داریم پایگاههای سلامت اجتماعی  را در شبکه های روستایی گسترش دهیم.
وی در خصوص اجرای طرح مشارکت دانش آموزی در مدارس استان یزد گفت: یکی از دغدغه های ما این است که فرزندان ما در بحث مسائل اجتماعی و در موضوعات پیرامون آن غافل نباشند و استفاده از ظرفیت دانش آموزی در سلامت اجتماعی مدنظر قرار گیرد.
جلیل عفتی افزود: نگاه، توجهات و ارائه نظراتی که می تواند مورد استفاده قرار گیرد جز اهدافی است در بحث مشارکت دانش آموزی حوزه سلامت اجتماعی  دنبال می شود.
وی افزود: اگر بخواهیم مصونیت اجتماعی و سلامت اجتماعی را توسعه دهیم باید باور داشته باشیم که پیشگیری بهتر از درمان است.
گفتنی است؛ نخستین جشنواره و نمایشگاه پایگاههای سلامت اجتماعی استان یزد با مشارکت 50 پایگاه سلامت اجتماعی روز گذشته در باغ پهلوانپور شهرستان مهریز برگزار گردید.


تاریخ ثبت :1397/02/26


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه