معاون پیشگیری از آسیبهای اجتماعی بهزیستی کشور؛

پایگاه های سلامت اجتماعی به 600 هزار نفر خدمات رسانی می کند

معاون پیشگیری از آسیب های اجتماعی بهزیستی کشور  از فعالیت 585 پایگاه سلامت اجتماعی در کشور خبرداد و گفت: افزون بر 600 هزار نفر زیرپوشش خدمات مختلف این پایگاه ها قرار دارند.
بهمن صدیق در مراسم اختتامیه نخستین جشنواره پایگاه های سلامت اجتماعی استان یزد در مهریز گفت: این پایگاه ها به صورت مردمی و با حمایت و همراهی بهزیستی و دستگاه های اجرایی بر حسب نیاز در زمینه برنامه های فرهنگی، آموزشی و پیشگیری خدمات ارائه می کنند.
وی ادامه داد: پایگاه های سلامت اجتماعی با جلب مشارکت بخش خصوصی و خیران و با رویکرد تامین و ارتقای سلامت روحی و روانی مردم، به خصوص در زمینه کاهش ناهنجاری ها و آسیب های اجتماعی فعالیت دارند.
صدیق اظهار کرد: یکی از دغدغه های همیشگی دولت، برنامه ریزی و تلاش برای پیشگیری از معضلات فرهنگی است که به برکت انقلاب اسلامی اقدام های خوبی در سال های اخیر انجام شده است.
صدیق همچنین از فعالیت های بهزیستی استان یزد در زمینه پیشگیری از آسیب ها و تقویت و حمایت پایگاه های سلامت اجتماعی قدردانی کرد.
گفتنی است؛ نخستین نمایشگاه پایگاه های سلامت اجتماعی استان یزد روز سه شنبه در قالب 50 غرفه به همت اداره کل بهزیستی یزد در باغ تاریخی پهلوان پور شهر مهریز گشایش یافت.


تاریخ ثبت :1397/02/26


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه