مشارکت فرماندار میبد در طرح ضیافت مهر رمضان

فرماندار ميبد در قالب طرح ضیافت مهر رمضان با حضور در منزل دو مورد از زنان سرپرست خانوار در اين شهرستان، ضمن بررسي مشكلاتشان، از آنها دلجویی كرد.

حسین فلاح» در این بازدیدها که به همراه جمعی از مسئولان فرمانداری و بهزیستی صورت گرفت، طرح ضیافت مهر را طرحی معنوی و مطلوب در راستای دلجویی از خانواده‌ها برشمرد و گفت: این طرح ضمن آشنایی با مسائل و مشکلات نیازمندان و جامعه هدف  بهزیستی، موجب ارائه راهکارهای مناسب برای رفع آنها می‌شود.

وي افزود: تمسک به سیره و رفتار علوی حضرت امیرالمومنین(ع) و فراهم آوردن زمینه‌های لازم برای حضور و مشارکت خیران نیکوکار به منظور رسیدگی به حال نیازمندان و رفع مشکلات آنان می‌تواند موجب مبارزه با فقر و افزایش نشاط معنوی و اجتماعی شود.

فرماندار در ادامه با کارمندان اداره بهزیستی و اورژانس خدمات اجتماعی شهرستان نيز دیدار كرد.

گفتنی است، براساس اين طرح مسئولان در طول ماه مبارک رمضان، هر روز از تعدادی از خانوارهای نیازمند و تحت حمایت بهزیستی بازدید و مشکلاتشان را بررسی می‌كنند.

این برنامه شامل بازدید از منازل مددجویان و اهدای سبد غذایی و کمک هزینه مالی به آنها است که با توجه به نیاز این خانوارها و با اولویت خانواده های بی سرپرست، زنان سرپرست خانوار و معلولین صورت می گیرد.


تاریخ ثبت :1397/03/10


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه