امام جمعه مهریز تاکید کرد؛

بین ارگانهای دخیل در جمع آوری زکات فطره و کفاره هماهنگی باشد

حجه الاسلام محی الدین در جلسه شورای مشارکتهای مردمی بهزیستی شهرستان مهریز  با بیان این مطلب گفت: در اخذ و هزینه زکات فطره، کفاره باید دقت ویژه ای داشت چرا که این امر منجر به ایجاد نظم بیشتر و کسب اعتماد مردم می شود. 

وی شناسایی نیازمندان واقعی جهت تحویل سبد غذائی در ماه مبارک رمضان را خواستار شد و گفت: نذورات مردم باید به دست نیازمندان واقعی برسد.

امام جمعه شهرستان مهریز از همه ادارات شهرستان،خیرین و مردم دعوت نمود تا در خصوص برنامه ریزی جامع حمایت از نیازمندان به منظور رفع و ریشه کنی فقر که پیوسته مورد تاکید مسئولین نظام بوده و همچنین از ارزشهای ویژه  موکد دین مبین اسلام  شرکت نمایند.

رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهریز نیز در این جلسه با اشاره به اینکه بهزیستی متولی امور نیازمندان است گفت: طبق فتوای مراجع نظام تقلید بهزیستی می تواند نسبت به جمع آوری زکات فطره و کفاره اقدام نماید.

علیزاده اظهار داشت: در سال جاری نیز طبق هماهنگی صورت گرفته با کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان و همچنین مؤسسات خیریه همسو مقرر شد مؤسسه خیریه نشاط مهریز و دیگر مؤسسات که مجوز اخذ زکات را از بهزیستی اخذ دارند در این خصوص اقدام به جمع آوری نمایند .تاریخ ثبت :1397/03/10


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه