پرداخت20 میلیارد تسهیلات اشتغال به مددجویان بهزیستی

سال 96 قریب به  بیست میلیارد ریال تسهیلات اشتغال درقالب  مشاغل خرد و خانگی به گروههای هدف تحت پوشش اداره بهزیستی شهرستان مهریز پرداخت گردیده است .

رئیس بهزیستی مهریز با اعلام این مطلب در بازدید از بانکهای عامل مهریز گفت: بانکهای عامل شهرستان مهریز تعامل خوبی جهت پرداخت تسهیلات به گروههای هدف  بهزیستی  داشته اند.

علیزاده از پیگیری و انعطاف خوب بانکهای کشاورز ، صادرا ، رسال ، رفاه که تقریبا صد درصد وامهای مددجویی را پرداخت نموده اند تشکر و اظهار داشت: این گونه کارها  مصداق کامل خدمت به خلق خداست که در معیشت حداقلی زندگی نیز مشکل دارند.

وی ابراز امیدواری کرد: این تعامل و همکاری در سال جاری نیز ادامه داشته باشد.

 رؤسای با نکهای شهرستان نیز در این بازدید از حضور ریاست اداره بهزیستی شهرستان تشکرو قول مساعد دادند این همکاری و تعامل ادامه یابد.

همچنین در این بازدیدها مشکلات مناسب سازی ورودی با نکها و عابر بانکها نیز مطرح و مقرر شد طبق دستورالعمل ها در حوزه خدمات شهری، حقوق شهروندی و قانون جامع حمایت از حقوق معلولان موضوع پیگیری گردد.

گفتنی است؛ بهزیستی شهرستان مهریز با حضور در بانکهای عامل این شهرستان که تعامل خوبی جهت پرداخت تسهیلات به گروههای هدف   داشته اند با اهداء لوحی تقدیر و تشکر کرد.


تاریخ ثبت :1397/03/21


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه