اداره بهزیستی شهرستان تفت؛

برگزاری دوره ی آموزشی فضای مجازی ، تهدید ها و چالش ها

دوره آموزشی فضای مجازی ، تهدید ها و چالش ها ویژه اعضای سمن ها ، مدیران و مربیان مهدهای کودک و مراکز غیردولتی در شهرستان تفت برگزار گردید.
رئیس بهزیستی شهرستان تفت در حاشیه برگزاری دوره ی آموزشی فضای مجازی ، تهدید ها و  چالش ها : آموزش و پیشگیری یکی از راهبردهای بهزیستی در حوزه آسیب های اجتماعی است .
مجید فصاحت گفت : در حال حاضر شاهد گسترش روز افزون کاربران فضای مجازی و به همراه آن افزایش آسیب های آن بر خانواده ها هستیم.
وی ادامه داد : برای صیانت از آسیب های پرشمار فضای مجازی به خصوص برنامه های ارتباطی ، راهکارهای فراوانی مطرح شده که بحث پیرامون آن در یک دوره نمی گنجد .
فصاحت همچنین اذعان کرد : رسالت سازمان بهزیستی ایجاد آگاهی های اجتماعی در تمامی سطوح و سنین جامعه است به همین دلیل مدیران و مربیان مهدهای کودک نیز از مدعوین این دوره هستند.
این مقام مسئول در پایان خاطر نشان کرد : با توجه به اینکه بیشتر قربانیان فضای مجازی از آسیب ها و تهدید های این محیط بی اطلاع هستند و یا بعضا آگاهی کافی ندارند ، لزوم برگزاری دوره های آموزشی با محوریت ایجاد آگاهی و ارائه راهکارهای صیانت از آسیبهای اجتماعی این فضا بیش از پیش احساس می گردد.


تاریخ ثبت :1397/04/19


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه