همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی؛

همایش خانواده آسمانی در شهرستان تفت برگزار شد

همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی ( ۲۱ لغایت ۲۹ تیرماه )؛ همایش خانواده آسمانی در شهرستان تفت برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی تفت؛ رئیس بهزیستی شهرستان تفت با اشاره به شعار امسال هفته بهزیستی " بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن " گفت : هدف از برگزاری این همایش معرفی خدمات تخصصی و پیشگیرانه بهزیستی در راستای ارتقاء سلامت اجتماعی ، گسترش مسئولیت اجتماعی ، افزایش نشاط اجتماعی و آگاهسازی عموم جامعه نسبت به توانمندی های جامعه هدف بهزیستی اعم از کودکان مهدهای کودک ، زنان سرپرست خانوار ، افراد داری معلولیت ، سالمندان و .... می باشد.

فصاحت در ادامه تصریح کرد : نقش پیشگیری در ارتقاء سلامت عمومی جامعه و کاهش آسیب های اجتماعی بر هیچکس پوشیده نیست و یکی از ابعاد آن توجه به خانواده و سبک زندگی سالم است ، لذا برگزاری همایش خانواده آسمانی با همکاری فعالانه فرمانداری ، بسیج ، شهرداری و سایر ارگانهای دولتی و موسسات و مراکز غیردولتی دارای مجوز از بهزیستی گامی در جهت دستیابی به این مهم است .

این مقام مسئول در پایان گفت : این همایش با برنامه های شاد و منتوع شامل سرود ، مسابقه ، سخنرانی ، نمایشگاه و .... در محیطی شاد ، امن و سالم و با حضور گسترده خانواده ها برگزار گردید .

گفتنی است، در این برنامه که از ساعات اولیه صبح تا پاسی از شب در پارک پهلون پور (پارک بزرگ شهر ) تفت برگزار شد ، موسسه و پایگاه سلامت اجتماعی مهر ماندگار  با برپایی نمایشگاه پیشگیری از اعتیاد و معرفی سایر فعالیت های حوزه پیشگیری ، مهدهای کودک با ایجاد غرفه کودک و نوجوان ، مرکز حیات با ایجاد غرفه اشتغال معولین، مرکز اورژانس اجتماعی بهزیستی شهرستان و واحد مشاوره به معرفی خدمات تخصصی بهزیستی در این حوزه پرداختند.


تاریخ ثبت :1397/04/23


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه