زنگ گرامیداشت هفته بهزیستی در يزد نواخته شد

زنگ گرامیداشت هفته بهزیستی با شعار « بالندگی و صیانت اجتماعی با توسعه به زیستن» به طور نمادین در یکی از مهدهای کودک یزد به صدا درآمد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان، در این مراسم که مدیرکل بهزیستی استان یزد، معاون امور اجتماعی، رئیس بهزیستی شهرستان یزد و جمعی از کودکان حضور داشتند، مدیرکل بهزیستی طی سخنانی گفت: هفته بهزیستی با مشارکت موسسات و مراکز غیردولتی همسو با بهزیستی برگزار می شود و برنامه ای نیست که متعلق به بخش دولتی باشد بلکه برنامه ها در بخش غیردولتی اجرا می شود.
جلیل عفتی مشارکت و حضور موسسات و مراکز غیردولتی در برنامه های بهزیستی را رمز موفقیت این سازمان دانست و گفت: این امر باعث شده بهزیستی در دل مردم بماند و خدمتگذار آنها باشد.
وی با بیان اینکه بهزیستی متولی سلامت اجتماعی جامعه است اظهار داشت: در این راستا بهزیستی اقدام به توسعه مراکز و موسسات غیردولتی به عنوان شرکای بهزیستی کرده است که بتواند سلامت اجتماعی و به زیستن را در جامعه توسعه دهد.
گفتنی است؛ در این روز همچنین مهد کودک روشا در شهرستان یزد نیز افتتاح شد.
امسال هفته بهزیستی از 21 لغایت 29 تیرماه در نظر گرفته شده است به همین مناسبت 112برنامه توسطه بهزیستی در 10 شهرستان استان یزد شامل 16 افتتاحیه و 64 برنامه اجتماعی، فرهنگی و آموزشی پیش بینی شده که در طول این هفته برگزار می شود.


تاریخ ثبت :1397/04/23


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه