همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی؛

موسسه غیرتجاری کلید راه سعادت در تفت افتتاح شد

در چهارمین روز از هفته بهزیستی و همزمان با سالروز ولادت حضرت معصومه (س) و آغاز دهه کرامت ، موسسه غیرتجاری کلید راه سعادت با حضور مسئولین استان و شهرستان در تفت افتتاح گردید .
به گزارش روابط عمومی بهزیستی تفت؛ معاون امور اجتماعی بهزیستی استان در آئین افتتاح این موسسه گفت : یکی از اهداف بهزیستی واگذاری خدمات به بخش خصوصی است از این رو بهزیستی با بهره گیری از کمک موسسات خیریه که از بازوهای پرتوان بهزیستی به شمار می روند درامر خدمت رسانی به جامعه هدف سازمان در تلاش است.
جمال پایدار همچنین تصریح کرد : با توجه به همت والای اعضا و ظرفیت بالای موسسه ، این موسسه می تواند بعد از اخذ مجوزهای لازم به ارائه خدمت در سایر حوزه های تخصصی نیز بپردازد.
در ادامه رئیس بهزیستی شهرستان تفت ضمن گرامیداشت هفته بهزیستی و تبریک ولادت با سعادت حضرت معصومه (س) گفت : با افتتاح این موسسه تعداد موسسات فعال شهرستان به عدد 9 می رسد . فصاحت همچنین با بیان اینکه موسسه کلید راه سعادت  با اهداف خیرخواهانه تاسیس گردیده افزود : ایجاد بسترهای مناسب در حوزه اشتغال ، مسکن ، جهیزیه و ... جهت تسهیل در امر مقدس ازدواج از سری اهداف این موسسه است. این مقام مسئول در پایان ابراز امیدواری کرد؛ با افزایش و تسهیل روند صدور مجوزهای موسسات خیریه می توان خدمات متعددی با کیفیت بهتر به جامعه تحت پوشش بهزیستی ارائه نمود.


تاریخ ثبت :1397/04/25


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه