فرماندار ابرکوه؛

برای رسیدن به توسعه پایدار باید ابتدا توسعه فکری ایجاد کرد

فرماندار ابرکوه؛ در دیدار با کارکنان و همکاران مراکز و بخشهای غیر دولتی همسو با بهزیستی ابرکوه عنوان کرد: برای رسیدن به توسعه پایدار باید ابتدا توسعه فکری ایجاد کرد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی ابرکوه؛ همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی رئیس، کارکنان اداره و همچنین همکاران مراکز و بخشهای غیر دولتی همسو با بهزیستی شهرستان ابرکوه با محمد کاظمی نسب فرماندار ابرکوه دیدار کردند..
فرماندار ابرکوه در این دیدار ضمن تبریک هفته بهزیستی و تقدیر و تشکر از رئیس و کلیه مجموعه فعال در این سازمان گفت: بهزیستی از جمله سازمانهای تأمینی در کشور است که در حوزه های مختلف فعالیت دارد .
کاظمی نسب افزود :اگر بخواهیم بهزیستی را در جامعه حذف کنیم یا کارش را نادیده بگیریم باید شاهد باشیم جامعه با چه مشکلات و معضلاتی روبرو میشود.کارفعالان بهزیستی چه در اداره و چه در بخش خصوصی باعث روان تر شدن فعالیتهای اجتماعی میشود..
وی در ادامه به فعالیت در حوزه های مختلف بهزیستی از جمله : اجتماعی ، توانبخشی ، مشارکتهای مردمی، پیشگیری و...پرداخت و گفت: برای رسیدن به توسعه پایدار باید ابتدا توسعه فکری ایجاد شده و فرد فرد جامعه باید فکرشان باز شود . بعد از توسعه فکری وارد توسعه فرهنگی ، اجتماعی میشویم و بستر اولیه توسعه پایدار شکل میگیرد و سپس توسعه سیاسی و اقتصادی.
گفتنی است؛ در ابتدای این جلسه زهره اکرمی رئیس اداره بهزیستی ابرکوه ضمن تبریک هفته بهزیستی به تشریح گستره فعالیتها و شرح وظایف بهزیستی در جامعه  و ارائه گزارش عملکرد بهزیستی ابرکوه در حوزه های مختلف پرداخت.


تاریخ ثبت :1397/04/26


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه