شهردار اردکان ؛

در ملاقاتهای مردمی هیچ گونه شکایتی از کم کاری بهزیستی در قبال مددجویان این نهاد نداریم

شهردار اردکان عنوان کرد در ملاقاتهای مردمی هیچ گونه شکایتی از کم کاری بهزیستی در قبال مددجویان این نهاد نداریم.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی اردکان؛ شهردار اردکان در دیدار با رئیس و کارکنان بهزیستی ضمن تبریک هفته بهزیستی و ولادت حضرت معصومه (س) از خدمات رسانی کارکنان این اداره به اقشار نیازمند ، بی سرپرست و معلول شهرستان اردکان تقدیر و تشکر نمود و عنوان کرد که در جریان ملاقاتهای مردمی ، علیرغم تنگدستی جامعه هدف بهزیستی ما هیچ گونه شکایتی از کم کاری سازمان بهزیستی در قبال مددجویان این نهاد نداریم  که این خود نشاندهنده خدمت رسانی خوب و تلاش قابل تقدیر کارکنان این سازمان به جامعه هدف است .  
احمد کمالی با بیان اینکه شغل پرسنل بهزیستی خطیر ، حساس و خدا پسندانه است ، خاطر نشان کرد : بازکردن گره از مشکلات مردم توفیقی است که نصیب هر کسی نمی شود و کارمندان سازمان بهزیستی باید بخاطر آن خدا را شکر کنند.
کمالی ابراز اميدواري کرد تا سازمان بهزیستی با الطاف الهي و در سايه رهبريهاي مقام معظم رهبری و كمك دولتمردان شاهد گسترش و ارتقاي كيفيت زندگي و رفع فقر و پريشاني از اقشار آسيب پذير جامعه باشد.
در ادامه مروتی رئیس شورای اسلامی شهر اردکان نیز ضمن تبریک هفته بهزیستی اظهار داشت : یکی از معیارهایی که در میزان الهی و در باب قرب الهی مد نظر قرار می گیرد بحث خدمت به بندگان خداوند و به ویژه قشر ضعیف و ناتوان جامعه است و قطعا کسانی که در این مسیر قدم برمی دارند در درگاه خداوند مقرب ترند .
فرمانده  ناحیه مقاومت بسیج شهرستان اردکان نیز در این دیدار ضمن تبریک هفته بهزیستی از زحمات مجموعه بهزیستی در زمینه پیشگیری ، کنترل و کاهش آسیب های اجتماعی قدردانی نمود.
سرهنگ علی دهقانی با اشاره به همکاری های مشترک بهزیستی و ناحیه مقاومت بسیج در زمینه کاهش آسیب های اجتماعی گفت : بهزیستی از مهم‌ترین ارگانها برای ساماندهی آسیب‌های اجتماعی است که توانسته در حوزه‌های درمان و پیشگیری از اعتیاد و مداخله در انواع آسیبهای اجتماعی و نیز در فعالیت‌های حمایتی نقش خود را به خوبی در شهرستان ایفا کند.
دهقانی خاطرنشان کرد : در بحث آسیب های اجتماعی همه باید بصورت کارشناسی مداخله کنیم تا بتوانیم گامی موثر در بحث کنترل و پیشگیری از آسیب ها داشته باشیم .
گفتنی است که در این دیدار رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر اردکان وفرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیز در جمع کارکنان این اداره حضور یافتند و از نزدیک در جریان طرحها و برنامه های سازمان بهزیستی قرار گرفتند.


تاریخ ثبت :1397/04/26


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه