معاون توانبخشی بهزیستی استان یزد؛

اولین نمونه شرکت تعاونی معلولین درشهرستان مهریز راه اندازی شد

معاون توانبخشی بهزیستی استان یزد از راه اندازی اولین نمونه شرکت تعاونی معلولین استان یزد در شهرستان مهریز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی مهریز؛ معاون توانبخشی بهزیستی استان یزد در آیین افتتاح این تعاونی گفت:این شرکت منشا خیر برای فعالیت های اجتماعی و معیشت و وضعیت اقتصادی معلولین شهرستان مهریز به شمار می رود.
محمدحسین غنیمت با اشاره به اشتغال معلولان در طرح CBR افزود: با راه اندازی شرکت تعاونی، معلولان می توانند نشان دهند که توانایی انجام کار را دارند و با ادای حق مسئولیت مسئولان می توانند توانمندی خود را بیشتر نشان دهند و با حمایت می توانند در زمینه اشتغال و معیشت کار کنند.
رئیس اداره بهزیستی شهرستان مهریز گفت:این شرکت تعاونی که به همت 5 نفر از توانخواهان شهرستان مهریز و با حمایت اداره بهزیستی شهرستان ایجاد گردیده است ،می تواند 10نفر دیگر از معلولان را به صورت غیر مستقیم در این مجموعه مشغول به کار کند.
علیزاده افزود:این تعاونی در زمینه طراحی سایت، نرم افزارهای کاربردی، آموزش کامپیوتر، مشاوره خرید سیستم و... فعالیت دارد.
رستگاری فرماندار مهریز مهمترین مشکل معلولین و مددجویان تحت پوشش اداره بهزیستی را اشتغال عنوان و اعلام داشت: نیاز به توجه بیشتر به معلولان شهرستان حس می‌شود و نباید از این امر غافل باشیم و با همکاری و حمایت مسئولان دستگاه های اجرایی می توان شرایط اشتغال معلولان شهرستان را تسهیل کرد.
وی اظهار امیدواری کرد: این اقدام معلولین عزیز شهرستان سبب شکوفائی و اشتغال دیگر توانخواهان نیز می گردد و ما بر این باوریم معلولی که شغل داشته باشد دیگر معلول نیست و می‌تواند در جامعه به راحتی زندگی کند و محتاج کسی نباشد.


تاریخ ثبت :1397/04/28


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه