بازدید معاون مشارکت‌های مردمی بهزیستی از روند پیشرفت ساخت «مرکز جامع توانبخشی اختلالات بلع و تغذیه » اردکان

معاون مشارکت‌های مردمی، اشتغال و مراکز غیردولتی بهزیستی استان یزد به همراه دکتر عضدزاده رئیس بهزیستی اردکان از ساختمان در حال ساخت مرکز تخصصی اختلالات بلع و تغذیه و دندانپزشکی معلولین ذهنی اردکان بازدید کردند.
حسین بمانی در این بازدید با تقدیر از نیت خیر بانیان این مجموعه ، مرکز اختلالات بلع و تغذیه را از نیازهای اساسی کم توانان ذهنی استان برشمرد.
رئیس بهزیستی اردکان نیز  در این بازدید با بیان اینکه ساخت مرکز تخصصی اختلالات بلع و تغذیه و دندانپزشکی معلولین ذهنی در اردکان توسط خیران گامی در راستای خدمت هر چه بیشتر به این قشر از معلولان است، افزود که این مرکز نخستین مرکز خصوصی و تخصصی اختلالات بلع و تغذیه و دندانپزشکی معلولین ذهنی در استان و شهرستان اردکان است که با همکاری خیّر بزرگوار جناب آقای دکتر عبدالرحیم داوری  در زمینی به مساحت یک هزار و212متر مربع و با زیربنای یک هزار و 156 متر مربع در حال ساخت می باشد و تا کنون  با پیگیری و جلب مشارکت خیرین پیشرفت 40 درصدی داشته است.
وی اظهار امیدواری کرد تا  در آینده نزدیک با کمک مسئولین و خیرین شاهد راه اندازی این مرکز باشیم.
در ادامه این بازدید  ازمجتمع 70 واحدی مسکن مهر اردکان نیز بازدید شد.
شایان ذکر است : مجتمع ۷۰ واحدی مسکونی مددجویان بهزیستی شهرستان اردکان در دهه فجر 95 طی مراسمی با حضور معاون وزیر و ريیس سازمان بهزیستی کشور به بهره‌برداری رسید.


تاریخ ثبت :1397/04/30


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه