فرماندار شهرستان مهریز؛

نبود مناسب سازی در ادارات دولتی و اماکن عمومی توجیه پذیر نیست

فرماندار شهرستان مهریز، در جلسه کمیته مناسب سازی و شورای سالمندان شهرستان مهریز گفت: مناسب سازی نبودن ادارات دولتی ، اماکن عمومی و... که متولی آن بخش دولتی است به هیچ عنوان قابل قبول و توجیه نیست .
به گزارش روابط عمومی بهزیستی مهریز؛ فرماندار شهرستان مهریز در جلسه کمیته مناسب سازی و شورای سالمندان شهرستان مهریز از اداراتی  که در ارزیابی صورت گرفته توسط تیم مناسب سازی شهرستان نمرات خوبی دریافت ننموده اند درخواست نمود سریعاً جهت رفع مشکلات ذکر شده خصوصاً ایجاد رمپ مناسب و برنامه ریزی جهت چیدمان اتاقهای ارائه خدمت در نزدیک ترین مکان دسترسی سالمندان عزیز، معلولین و... اقدام نمایند.
رستگاری همچنین با ابراز خرسندی از اصلاح و تصویب قانون جدید جامع حقوق معلولین از ادارات شهرستان درخواست نمود ضمن رعایت ماده های قانونی، همکاری لازم را با اداره بهزیستی جهت بهتر اجراشدن این قانون در شهرستان داشته باشند و گزارش این اقدامات را به صورت منظم به دبیر خانه ارسال نمایند.
در ابتدای جلسه کمیته مناسب سازی و شورای سالمندان شهرستان مهریز که به مناسبت هفته بهزیستی در فرمانداری تشکیل گردیده بود علیزاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان گزارش کاملی از خدمات یک ساله اداره بهزیستی شهرستان مهریز ارائه و در ادامه به تبیین 34 ماده قانون حمایت از معلولین پرداخت .
رئیس اداره بهزیستی شهرستان اجرای قانون جامع حمایت از معلولین را نتیجه تلاش کارشناسی گروه های زیادی از کارشناسان، معلولین و... دانست که در آن سعی شده مشکلات و کمبودهای قانون قبلی جبران شده وضمانت های  بیشتری جهت اجرای آن دیده  شده است .


تاریخ ثبت :1397/05/01


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه