دعوت بهزیستی از هنرمندان به شرکت در نخستین جشنواره ملی نمایش رادیویی معلولان

بهزیستی استان یزد از هنرمندان عرصه تئاتر رادیویی برای حضور فعال در نخستین جشنواره ملی نمایش رادیویی معلولان دعوت کرد.
معاون توانبخشی بهزیستی استان یزد با اعلام این خبر گفت:  نخستین جشنواره ملی نمایش رادیویی معلولان تحت عنوان « صدای زندگی، موج مهربانی» با هدف توانمندسازی افراد دارای معلولیت است.
محمدحسین غنیمت با اشاره به نقش و تاثیر تئاتر در توانمندسازی افراد دارای معلولیت گفت: این جشنواره با تاكيد بر ترويج و گسترش فرهنگ دسترسي به امكانات فرهنگي هنري براي همگان، ايجاد زمينه هاي تعامل، تبادل تجربيات و اطلاعات، توانمند سازی افراد دارای معلولیت و دستیابی به تازه ترین دستاوردهای نمایشی معلولین در حوزه راديو  برگزار می گردد.
وی از تشکل های غیردولتی معلولان، مراکز توانبخشی، انجمن هنرهای نمایشی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، صدا و سیمای مرکز یزد دعوت کرد با ارسال آثار خود در این جشنواره حضور فعال داشته باشند.
معاون توانبخشی بهزیستی استان یزد در نحوه شرکت در جشنواره گفت: علاقمندان برای دریافت فراخوان و فرم شرکت در جشنواره می توانند به پایگاه اطلاع رسانی جشنواره به نشانی www.seda.eney.ir مراجعه نمایند.
وی ملهت شرکت در این جشنواره را 31 مرداد ماه سالجاری اعلام کرد و گفت: این جشنواره 26لغایت 27 بهمن ماه سالجاری در مشهد برگزار می گردد.


تاریخ ثبت :1397/05/06


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه