رشد طلاق در میبد متوقف شد

رئیس بهزیستی میبد گفت: طلاق در سال 96-97 رشد چندانی نداشته وکنترل گردیده است.

سید محسن فلاح با اعام این خبر در کارگروه طلاق میبد گفت: اجرای پیشگیرانه وآموزشی، بخصوص  اجرای طرح دانشنامه ازدواج در شهرستان میبد با هدف کاهش طلاق امر در میبد اثربخش بوده است.

معاون فرماندار میبد نیز با اشاره به توقف رشد طلاق در این شهرستان گفت: تمام ارگانهای شهرستان باید به فعالیت و حمایت مستمر خود جهت کاهش ادامه دهند.

ابوالحسنی خواستار تدوین بسته آموزشی مرتبط با خانواده توسط دستگاههای مررتبط شد و گفت: این امر باعث پیشگیری از دوگانگی و هموپوشانی دستگاهها در زمینه آموزش و پیشگیری از طلاق می شود.

وی استفاده از ظرفیت مشاوران کارآمد و متخصص و همچنین روحانیون را ضروری دانست و گفت: آموزش و استقرار هسته مشاوره در کانونهای جمعیتی موجود در سطح شهر نظیر ( جمعیت های حاضر در امامزاده خدیجه خاتون ، گلزار شهدا ، پارک بهاران و... ) می تواند برای پیشبرد اهداف و ارائه برنامه های تخصصی موثر باشند

برگزاری غرفه های آموزشی در پارک بهاران توسط سپاه پاسداران، انتخاب مکان مناسب  جهت  آموزش زوجهای جوان، تشکیل کارگروههای جهادی متشکل از مشاورین مجرب روحانی و طلبه در سطح محلات در راستای پیشبرد اهداف کارگروه طلاق و مواردی از این قبیل از مصوبات این جلسه بود.

 


تاریخ ثبت :1397/05/11


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه