مدیرکل بهزیستی استان یزد؛

آمادگی اجرای برنامه های اجتماعی در سطح شهر را داریم

آمادگی اجرای برنامه های اجتماعی در سطح شهر را با توجه به ماموریت بهزیستی برای بهترزیستن جامعه داریم.
مدیرکل بهزیستی استان یزد با بیان این مطلب در مراسم تجلیل از  همراهان بهزیستی استان یزد گفت: بهزیستی متولی سلامت اجتماعی جامعه است و روح حاکم بر این سازمان پرداختن به روحیه شادی و نشاط و بهتر زیستن جامعه است.
دکتر عفتی پرداختن به موضوعاتی که جبنه آگاهی و آگاهسازی دارد را ضروری دانست و گفت: زمانی که مردم آگاهی لازم را داشته باشند خودشان می توانند تصمیمات خوبی بگیرند.
وی افزود: ما بهزیستی هستیم و همراه مردم هستیم و شما مراکز غیردولتی به عنوان انعکاس دهنده نیازهای جامعه هستید.
مدیرکل بهزیستی استان یزد با اشاره به خدمات مراکز غیردولتی گفت: اگر زحمات شما نبود یک هزارم این فعالیتها قابل انجام نبود و ما باور داریم هرکاری اگر خواستیم انجام شود وقتی سرمایه اجتماعی مردم و مراکز غیردولتی باشند این کار انجام پذیر است.
وی خاطرنشان کرد: در بهزیستی هم در سطح کلان کشور و هم در سطح استان یزد این باور وجود دارد که ما شرکای مهمی داریم که در کارها و فعالیتهای سازمان نقش عمده و مهمی دارند .
جلیل عفتی افزود: اگر سازمان بهزیستی توفیقی داشته و حرکتی رو به جلو دارد به علت همراهی و همکاری مردم و موسسات و مراکز غیردولتی است.
وی با اشاره به ماموریت بهزیستی برای ایجاد شرایط بهتر برای جامعه گفت: بهزیستی آمادگی برگزاری برنامه های متنوعی که مفاهیم اجتماعی را در بر دارد با همکاری شهرداری در سطح شهر دارد.
مدیرکل بهزیستی استان یزد  با بیان اینکه نیاز به اصلاح فرهنگ داریم گفت: باید فرهنگ شاد زیستن و ایجاد روحیه شادی را در جامعه ایجاد کنیم چرا که ما می توانیم جامعه بهتر و زندگی بهتر را برای مردم فراهم کنیم و این یک اعتقاد عام است.
وی با اشاره به توانمندیهای جامعه هدف این سازمان گفت: فرزندان و افراد دارای معلولیت ما دارای توانمندیهایی هستند که با فراهم آوردن بستر بروز این توانمندیها می توان ظرفیت و توانمندی آنها را به جامعه نشان دهیم.


تاریخ ثبت :1397/05/16


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه