محاسبه و پرداخت آنلاین فطریه و کفاره در سایت بهزیستی استان یزد

دریافت فطریه و کفاره مومنین و روزه داران از طریق سایت سازمان بهزیستی استان یزد امکان پذیر شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بهزیستی استان یزد، دارندگان کارتهای بانکهای عضو شتاب با مراجعه به سایت سازمان بهزیستی استان یزد به صورت آنلاین می توانند نسبت به پرداخت فطریه، کفاره، زکات، نذورات و هدایای نقدی خود به مددجویان بهزیستی اقدام کنند.

بنا بر این گزارش؛ دارندگان کارتهای اعتباری که به شبکه شتاب متصل هستند می توانند با مراجعه به صفحه ی پرداخت آنلاین بهزیستی به نشانی http://www.swo.ir و وارد کردن اطلاعات مورد نظر مبلغ فطریه و کفاره، نذورات و کمکهای نقدی خود را برای صرف در امور خیریه بهزیستی پرداخت نمایند.

در این پرداخت مبلغ فطریه و کفاره سال با توجه به تعداد خانوار محاسبه و به تفکیک در بانک اطلاعات پرداختی ذخیره می گردد تا با در نظر گرفتن هدف خیر هزینه شود.

لازم به ذکر است؛ این پرداختها با دادن شماره رهگیری قابل پیگیری است و خیر می تواند با تکمیل فرمهای این بخش، مبلغ اهدایی  خود را برای مصرف خاص تعیین کند تا فقط در همان مورد هزینه شود.

گفتنی است؛ شماره حساب مشارکتهای مردمی بهزیستی 2163455805006 بانک کشاورزی،شماره کارت: 6037707000052716 بانک کشاورزی، سامانه تلفنی جمع آوری کمکهای مردمی 21162 و تلفن همراه با کد دستوری #1400010*4*733* از دیگر شیوه های دریافت کمکهای مردمی بهزیستی است.


پرداخت آنلاین نذورات، کفاره، فطره


تاریخ ثبت :1396/03/31


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه