برگزاری یازدهمین نشست شورای مدیران منطقه 6 بهزیستی کشور

یازدهمین نشست شورای مدیران منطقه 6 بهزیستی کشور با دبیری استان یزد صبح امروز برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان یزد، مدیرکل بهزیستی استان یزد در این نشست طی سخنانی گفت: بررسی موضوعات آموزش و رویکردهای جدید آموزش با استفاده از ظرفیتها و توانمندیهای استانها یک امر ضروری است.
جلیل عفتی آموزش را یک سرمایه گذاری دانست و گفت: توانمندکردن سرمایه انسانی یک سازمان  از طریق آموزش حائز اهمیت است.
وی مبادی عماکردی بهزیستی را تخصص دانست و گفت: این امر مستلزم  به روز شدن،  ارتقا، آموزش و توانمندسازی به صورت تخصصی است.
معاون آموزش، پژوهش و ساختار بهزیستی کشور نیز با اشاره رویکردهای بهزیستی در امر آموزش گفت: تحقق عدالت آموزشی، افزایش ضریب نقوذ آموزش و ارتقای اثربخشی آموزشی را سه رویکرد اصلی بهزیستی است.
امیرانی در خصوص راهبردهای بهزیستی در بحث آموزش گفت: تقویت و بهره برداری از ظرفیت استانها، توسعه تکنولوژی در آموزش، تدوین دستورالعمل ها و شیوه نامه های آموزشی برخی از این راهبردهاست.
وی با اشاره به واگذاری امر آموزش به مناطق شش گانه بهزیستی و در استانها گفت: این امر منجر به افزایش بهره وری، کوتاه شدن فرایندها، افزایش سرعت، ارتقا ظرفیت، و مدیریت بهینه منابع را در پی خواهد داشت.
گفتنی است؛ این نشست به منظور بررسی مزایا، محدودیتها، چالشها و نقاط قوت و ضعف برگزاری دوره های آموزشی کشوری با الگوی منطقه ای  با حضور  مدیران کل بهزیستی استان های مرکزی، اصفهان، لرستان، کهکیلویه و بویراحمد به میزبانی و دبیر استان یزد برگزار شد.


تاریخ ثبت :1397/07/11


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه