آغاز طرح یک وعده غذای گرم در روستا مهد های شهرستان مهریز

                                 آغاز طرح یک وعده غذای گرم در روستا مهد های شهرستان مهریز

این طرح امروز به طور رسمی با حضور زارع معاون فرماندار ، بخشدار شهرستان مهریز ، ریاست اداره آموزش و پرورش ، شبکه بهداشت و درمان ، بهزیستی ، کانون پرورش فکری کودکان و شورای دهستان خورمیز شروع گردید

علیرضا علیزاده رئیس اداره بهزیستی شهرستان از اجرای موفق طرح در سال  گذشته که شامل 11 روستا مهد و سه مهد منطقه محروم انجام شد خبر داد و ابراز امیدواری کرد که امسال  هم همچون سال های گذشته بتوانیم این طرح را که هدف آن پیشگیری از سوء تغذیه کودکان مناطق محروم و روستایی ،تغذیه سالم و آداب صحیح غذا خوردن  می باشد را به انجام برسانیم .

رئیس اداره بهزیستی شهرستان تعداد کودکانی را که امسال از این طرح بهره مند می شوند را قریب به 300 کودک با سرانه روزانه  22000ریال اعلام نمود .

حسینی رئیس شبکه بهداشت و درمان نیز طرح یک وعده غذای گرم را از نمونه طرح های موفق تعاملی ادارات شهرستان که اداره بهزیستی و شبکه بهداشت و درمان آن را به صورت مشترک انجام می دهند عنوان و از ارزشیابی طرح به صورت 6 ماهه خبر داد که انشالله ارزیابی نتایج آن بعدا از انجام طرح و تجزیه و تحلیل آن  به اطلاع شهروندان عزیز خواهد رسید .

حسینی از اثر گذاری مطلوب طرح در سال گذشته بر اساس پایش انجام شده بر روی کودکان استفاده کننده از برنامه غذای گرم  خبر داد و اظهار داشت نتایج تحلیلی طرح نیز به سازمان بهزیستی و شبکه استان ارسال شده است .


تاریخ ثبت :1397/07/18


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه