دلجویی فرماندار اردکان از کودکان بی سرپرست بهزیستی

فرماندار اردکان با حضور در مرکز نگهداری کودکان بد سرپرست و بی‌سرپرست خانه امید وابسته به موسسه خیریه روح الامین اردکان ضمن دیدار صمیمی با کودکان این مرکز، مشکلات و درخواست‌های آنان را جویا شد.
هادی مقیمی در این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از فعالیت پرسنل مرکز و اداره بهزیستی، خدمت به کودکان و بویژه کودکان بی سرپرست یا بد سرپرست بسیار ارزشمند دانست و تصریح کرد : فراهم کردن فضایی آرام برای زندگی بچه های نیازمند کاری بس دشوار است.
وی با اشاره به نقش کلیدی این مراکز در کاستن آسیب های اجتماعی گفت :وجود این مرکز که با حمایت بهزیستی شهرستان و خیرین اداره می شود نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی در شهرستان دارد.
رئیس اداره بهزیستی اردکان نیز ضمن ابراز خرسندی از حضور فرماندار در مراکز بهزیستی خواستار حمایت فرماندار و دیگر مسئولان از اینگونه مراکز شد.
حسن ندایی مدیر عامل موسسه نیز با تشریح تاریخچه تشکیل  موسسه و خدمات ارائه شده از سوی این موسسه به ایتام ، نیازمندان و فرزندان شبه خانواده افزود : خانه امید به عنوان زیر مجموعه موسسه خیریه روح الامین در شهرستان اردکان فعالیت دارد و در حال حاضر پذیرای 7 نفر از فرزندان بی سرپرست می باشد .
وی همچنین از زیر پوشش داشتن و ارائه خدمات مالی به بیش از 50 کودک بی بضاعت شهرستان از سوی این موسسه خبر داد.


تاریخ ثبت :1397/08/15


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه