بازدید معاون سیاسی امنیتی فرمانداری تفت از مرکز حیات و برخی سمن های شهرستان

معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان تفت از برخی موسسات فعال و مرکز حیات شهرستان بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی تفت؛ سعید پرویزی در بازدید از موسسات نغمه های امید ایساتیس ، مهرماندگار و دستهای مهربان ، ضمن آرزوی توفیق و بهروزی برای عوامل این موسسات گفت : موسسات می بایست بعد از انجام وظایف محوله بازخوردهای آن را نیز در جامعه رصد کنند تا بدانند اقدامات صورت گرفته تا چه اندازه مثمر ثمر بوده است.
وی افزود : گاهی اوقات بعضی طرح ها و قوانین مربوط به سالیان گذشته است که به عنوان مثال شبکه های مجازی تا این حد فراگیر نبوده و این امر ممکن است ما را از نتیجه دلخواه دور کند.
رئیس بهزیستی شهرستان نیز در حاشیه این بازدید ها گفت : در حال حاضر 8 موسسه فعال در شهرستان تفت وجود دارد و بعضی از آنها در سطح استان و حتی کشور مطرح هستند.
مجید فصاحت در بازدید از مرکز حرفه آموزی معلولین ذهنی بالای15 سال پسر (حیات ) گفت : این مرکز تنها مرکز حرفه آموزی شهرستان است و از سال 91 آغاز به کار نموده است.
وی در ادامه گفت: مرکز حیات در حال حاضر با 35 کارآموز و با هدف ارائه خدمت به معلولین از طریق ایجاد مهارت های فردی و حرفه آموزی در حال فعالیت است.
وی همچنین خاطرنشان کرد؛ تعداد معلولین شهرستان که می توانند از خدمات این مرکز استفاده کنند زیاد است اما بدلیل پراکندگی و دید برخی مردم ، پذیرش مرکز در همین تعداد محدود است.
مدیر مرکز حیات نیز ضمن ابراز خرسندی از بازدید مسئولین فرمانداری از مرکز گفت : صنایع دستی ساخته شده با دستان کارآموزان مرکز در نمایشگاه های مختلف به فروش می رسد و عواید آن صرف خرید مواد اولیه برای آنان می شود.
حیدری افزود : بسیاری از کارآموزان این مرکز با عشق و علاقه و حتی گاهی علی رغم عدم تمایل برخی خانواده ها به مرکز می آیند. وی همچنین بزرگترین مشکل مرکز را استیجاری بودن محل مرکز و بی نتیجه ماندن تلاشها جهت اختصاص مکانی ثابت برای مرکز عنوان کرد.


تاریخ ثبت :1397/08/20


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه