دیدار مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری با سمن های شهرستان

نشست هم اندیشی سمن های بهزیستی شهرستان با حضور مدیرکل امور اجتماعی استانداری برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی بهزیستی شهرستان تفت در ابتدای این جلسه نمایندگان موسسات به بیان مسائل و مشکلات خود پرداخته و اصلی ترین مشکلات خود را کمبود فضای کافی ، فرایند طولانی ثبت موسسه و.... عنوان نمودند .

در ادامه مدیرکل دفتر امور اجتماعی استانداری گفت: بانیان موسسات غیردولتی که با وجود مسائل و مشکلات و شرایط خاص اقتصادی و اجتماعی همچنان استوار و با پشتکار فراوان در صحنه اند با دید الهی و معنوی قدم در این را گذاشته اند

فخرالسادات خامسی اضافه کرد: سمن ها می توانند از ظرفیت فرمانداری برای تعامل با سایر ادارات بهره ببرند و در صورت مواجهه با موانع و یا مشکلات با فرمانداری مکاتبه کنند.

دکتر خامسی همچنین پیشنهاد داد فضایی جهت ایجاد پارک ویژه بانوان تخصیص یابد و از همین فضا برای برگزاری برنامه های ارتقاء سلامت بانوان استفاده شود.

وی همچنین از موسسات خواست افراد توانمند را برای تاسیس سازمانهای مردم نهاد ترغیب و تشویق کنند.

رئیس بهزیستی شهرستان تفت نیز در حاشیه این دیدار گفت : با برگزاری این جلسات هم اندیشی، موسسات می توانند از ظرفیت های یکدیگر برای افزایش کارایی خود بهره برند.

مجید فصاحت ادامه داد: به دلیل اینکه موسسات مردم نهاد از بدنه جامعه و مردم هستند با واگذاری خدمات از دولت به موسسات شاهد افزایش بهره وری و کیفیت ارائه خدمات خواهیم بود.


تاریخ ثبت :1397/09/07


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه