سازمان بهزیستی، سازمانی با برند سرمایه اجتماعی است

مدیرکل بهزیستی استان یزد سازمان بهزیستی را علی رغم همه سختی ها و مشکلات، سازمانی با برند سرمایه اجتماعی دانست.
به گزارش روابط عمومی بهزیستی استان یزد؛ دکتر جلیل عفتی در بین کارشناسان مسئول بودجه سراسر کشور گفت: خوشحالیم در سازمانی خدمت می کنیم که همین خاطره های خوش در جهت خدمت به مردم باعث می شود سختی ها و مرارت های کاری را احساس نکنیم.
وی در ادامه عنوان کرد: با توجه به مدیریت جدید سازمان و توجه به نقاطی که ضعف داریم باید عملکرد سازمانی مورد بررسی قرار گیرد و پیشنهادات لازم برای اجرا ارائه گردد.
مدیرکل بهزیستی استان عنوان کرد: باید با توجه به منابع و امکاناتی که در اختیار ما هست بهترین خروجی عملکرد را داشته باشیم و در حوزه بودجه، کار کارشناسی انجام شود.
وی با بیان اینکه قلب تپنده سازمان در حوزه بودجه می تپد گفت: پیشنهاد می کنم که حتی در اجرای قانون اولویت بندی کنیم و بر اساس اولویت بندی بتوانیم ظرف چند سال قانون را به صورت جامع  و کامل اجرا کنیم.
وی احقاق حقوق جامعه هدف بهزیستی را یادآور شد و گفت: مسئولیتی که به عهده بهزیستی به عنوان سازمان متولی سلامت اجتماعی است از این طریق انجام پذیر خواهد بود.
گفتنی است؛ دوره آموزشی حسابداری مالیاتی با حضور مدیرکل دفتر بودجه و تلفیق سازمان بهزیستی کشور، مسئول امور رفاه و اجتماعی سازمان برنامه و بودجه کشور و کارشناسان مسئول بودجه سراسر کشور طی سه روز متوالی به میزبانی استان یزد برگزار گردید.


تاریخ ثبت :1397/10/13


برچسب ها :


   

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه