دستور العمل بروزرسانی تارنمای وب سایت سازمان بهزیستی استان یزد
بند1) اخبار
با توجه به ماموریتها و فعالیت های متنوع بهزیستی و لزوم اطلاع رسانی خدمات،کلیه اخبارمربوط در زمینه اطلاع رسانی، آموزشی، شرح رویدادها و...... به صورت روزانه از طریق روابط عمومی اطلاع یابی شده و پس از تهیه خبر و بارگذاری در سایت، لینک خبر مربوطه در کانال تلگرامی بهزیستی به اشتراک گذاشته می شود. ( تاریخ درج خبر به روز رسانی می شود )
بند 2) قوانین، بخشنامه ها و اطلاعیه ها
کلیه بخشنامه ها و اطلاعیه های سازمان در صورت تغییر و یا ارسال بخشنامه جدید از سوی سازمان بهزیستی کشور و استانداری یزد بروز رسانی و کنترل می گردد.
بند3) لیست مراکز تحت نظارت
طی هماهنگی با معاونت مشارکتهای مردمی و دبیر کمیسیون ماده 26 بهزیستی استان یزد و آخرین جلسه برگزار شده کمیسیون مراکز غیر دولتی، لیست مراکز غیر دولتی به همراه آدرس و شماره تماس و نام صاحب امتیاز موسس جهت تغییرات و به روز رسانی به واحد روابط عمومی ارسال می گردد و تغییرات سریعا در سایت اعمال میگردد .
بند 4) راهنمای تماس با مدیران
در صورت صدور ابلاغ یا حکم جدید از سوی مدیرکل بهزیستی استان یزد مشخصات روسای جدید با دریافت ابلاغ در بخش انتصابات اعلام و در بخش راهنمای تماس با مدیران بهزیستی نیز اطلاعات تماس با مدیران به روز می گردد.
بند 5) پیوند ها
کلیه پیوندهای سایت بهزیستی استان یزد اعم از بخش خدمات الکترونیک، پیوند به سایت دستگاههای مرتبط با این سازمان بصورت هفتگی مورد بررسی قرار می گیرد و درصورت وجود لینک شکسته بلافاصله تغییرات اعمال گردیده و لینک ها اصلاح می گردد.
بند 8) فرایندها
به منظور تحقق بند 1 سیاست های کلی نظام ابلاغی مقام معظم رهبری و اجرای ماده 36 قانون مدیریت خدمات کشوری و برنامه توسعه دولت الکترونیک و هوشمند سازی دستور العمل اصلاح فرایندها و روش های انجام کار به ترتیب هر معاونت و واحد تفکیک و در سایت بهزیستی در قسمت فرایندهای سازمان درج گردیده است. این اصلاح فرایند هر 6 ماه یکبار توسط سازمان بهزیستی کشور به استانها ابلاغ و پس از دریافت فایل مربوطه از واحد تحول اداری بلافاصله ویرایش صورت پذیرفته و به روز رسانی می گردد.
روابط عمومی بهزیستی استان یزد

اشتراک در سایر شبکه های اجتماعی :


نظر شما :


  

  

  

  شخصی سازی

سایز فونت

13
رنگ فونت
رنگ بدنه
فونت بدنه بازگشت به تنظیمات اولیه